Urodziny

Urodziny

Trzy latka to bardzo poważny wiek 🙂

Twoje Urodziny Synku! Już trzecie i tym razem świętowane na obcej ziemi, ale trudno się dziwić skoro jeszcze są wakacje. Jesteś naszym małym i zarazem już takim dużym chłopczykiem. Dzięki Tobie zostaliśmy Rodzicami, choć większość osób które na co dzień spotykamy patrzy na to z tej drugiej strony widząc tylko to, że to Ty znalazłeś dom a w nim Mamę i Tatę.

My jednak wiemy, że bez Ciebie może nigdy nie  moglibyśmy nimi być, może nikt nigdy by się do nas w taki sposób nie zwrócił.

Jesteśmy tacy dumni patrząc jak dorastasz, odmieniłeś nasz świat na lepszy, pełniejszy. Sprawiłeś, że doba stała się krótsza, wciąż potykamy się o klocki, samochodziki i znajdujemy różne naklejki w najmniej spotykanych miejscach. Codziennie sobie obiecujemy, że Cię dopilnujemy byś zawsze po sobie sprzątał, czasem się udaje. W każdym mieście wiemy gdzie są najfajniejsze place zabaw.

Podczas gdy podróżujemy wyśpiewujesz nam wszystkie znane Ci piosenki, w tym najczęściej „Sto lat”  to Twoja ulubiona. Może dlatego, że kojarzy Ci się ze żłobkiem, dziećmi i tymi wszystkimi pysznościami, które przynosił każdy mały solenizant.

Uczysz nas, że wszystko może być śmieszne i by grać na skrzypcach, wcale nie trzeba skrzypiec, wystarczy wyobraźnia i coś co choć troszkę przypomina ich kształt.

Nie umiem sobie przypomnieć co robiliśmy, gdy przychodziłeś na ten świat. Gdzie byliśmy? Wiem tylko, że akurat w naszym mieście w oknie życia odnaleziono wówczas dziewczynkę. Głośno było o tym wtedy w mediach. I tak bardzo pragnęłam właśnie w tym momencie by „Ten telefon” zadzwonił, mając nadzieję, że właśnie to do nas ona trafi. Stało się inaczej…

To Ty byłeś nam przeznaczony a my Tobie. Już teraz wiem dlaczego przyszło nam wtedy jeszcze trochę poczekać.

Co mogę Ci życzyć Synku… przede wszystkim dużo zdrówka, 

byś był dobrym, otwartym na świat i ludzi człowiekiem

i wytrwałym, tak jak teraz… gdy z upartością próbujesz się dogadać z łotewskimi dziećmi

i całkiem nieźle Ci to wychodzi 😉

Rozmowa z dziewczynką na plaży
Rozmowa z dziewczynką na plaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *