Potrzebna rodzina adopcyjna dla 2-letniego Chłopczyka

Potrzebna rodzina adopcyjna dla 2-letniego Chłopczyka

Kochani, szukamy rodziców adopcyjnych (którzy ukończyli szkolenie na rodziców adopcyjnych i uzyskali kwalifikację (lub są na końcowym etapie procedury) dla 2-letniego Chłopczyka🧡. Maluszek urodził się z ciąży zagrożonej, dodatkowo był przenoszony z jednego domu dziecka do drugiego.

O Chłopczyku…

Obecnie przebywa w rodzinnym domu dziecka wraz z 7 innych dzieci👶🏠. Chłopczyk jest pod opieką neurologa (ze względu na problemy w ciąży).  Podczas ostatniej wizyty w poradni lekarz potwierdził, że Maluszek rozwija się dobrze. Nie stwierdzono u niego FAS, ani innych chorób.

Chłopczyk raz w tygodniu chodzi na zajęcia z terapii sensorycznej, które wspomagają jego rozwój🏀.

Dziecko chętnie angażuje się w zabawy. Jest ciekawe świata i nowych rzeczy, bystre i ma dobrą pamięć. Lubi układać puzzle, oglądać książeczki, rysować🎨🖼. Chłopczyk biega, skacze, jest samodzielny. Szczególnie lubi zabawy na świeżym powietrzu.  

Maluszek jest nieufny wobec obcych ludzi, zachowuje dystans. Potrzebuje czasu by nawiązać więź z nowymi osobami. Takich problemów nie ma z najbliższymi opiekunami. Chłopczyk jest czuły wobec nich i chętnie wchodzi w relację.  Jak każde dziecko lubi być przytulany i całowany😘.

Kontakt

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopczyku i porozmawiać z opiekunem prawnym zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani przyda nam się wsparcie naszych działań. Są dwa sposoby:

🧡na Patronite 

🧡lub kupując jedną z naszych publikacji na temat adopcji Narodziny Miłości.

4 thoughts on “Potrzebna rodzina adopcyjna dla 2-letniego Chłopczyka

    1. Może Pan realnie pomóc jakiemuś dziecku zostając rodziną zastępczą lub adopcyjną. Konieczne jest jednak działanie i przejście procedury z tym związanej.

  1. Dzień dobry
    Jesteśmy małżeństwem z 13letnim stażem niestety nie mamy dzieciątka chcielibyśmy adoptawac maleństwo,ale nie wiemy gdzie się zgłosić

    1. Musicie Państwo umówić się na spotkanie w ośrodku adopcyjnym, tam Wam wszystko wyjaśnią. Warto wcześniej się przygotować, obeznać w temacie adopcji. Dużo informacji znajdzie Pan u nas na stronie oraz w naszych publikacjach: https://narodziny-milosci.pl/ . Jedna z nich opisuje szczegółowo, jak wygląda procedura adopcji i z czym trzeba się mierzyć. Przeprowadza krok po kroku. Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.