Potrzebna rodzina dla 11-letniego Chłopca

Potrzebna rodzina dla 11-letniego Chłopca

Aktualizacja z 6.01.2024 r. – Chłopiec znalazł już rodziców 🙂

Szukamy rodziny adopcyjnej dla 11-letniego Chłopca z województwa śląskiego. Chłopiec przebywa w rodzinie zastępczej. Bardzo chciałby mieć „rodziców na zawsze”. OA nie znalazł dla niego rodziny ze względu na wiek.

Chłopiec nie wymaga leczenia w specjalistycznych poradniach. Jest dzieckiem zdrowym. Chodzi do szkoły sportowej i na co dzień trenuje judo. Lubi też piłkę nożną i wycieczki górskie oraz rollercoastery. Dodatkowo wykazuje zamiłowania kulinarne. Lubi piec🥞. Chętnie pomaga w kuchni przy gotowaniu. Lubi też rysować i grać w planszówki oraz gry komputerowe.

Jest kreatywny i szybko się uczy nowych rzeczy, zwłaszcza tych praktycznych. Nauka w szkole nie sprawia mu trudności, choć niezbyt lubi się uczyć i odrabiać lekcje. Chciałby mieć brata i/lub siostrę.

Wierzymy, że gdzieś jest rodzina adopcyjna, która czeka właśnie na niego 😉 Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopcu i porozmawiać z opiekunem prawnym zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

2 thoughts on “Potrzebna rodzina dla 11-letniego Chłopca

  1. Witam, czy jako obcokrajowcy możemy zadaptować dziecko w Polsce? Mieszkamy w Polsce i nadal planujemy, ale nie mamy obywatelstwa. Są jakieś opcje takiej adopcji? Na ile to jest możliwe?

    1. Nie wiem z jakiego kraju Państwo jesteście, ale warto umówić się bezpośrednio na rozmowę w OA i zapytać. Powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.