Potrzebna rodzina adopcyjna lub zastępcza dla niespełna rocznej Dziewczynki

Potrzebna rodzina adopcyjna lub zastępcza dla niespełna rocznej Dziewczynki

[Aktualizacja z 3.03. 2023 r.] Jest już rodzina starająca się o adopcję Dziewczynki 🙂

Kochani szukamy rodziny adopcyjnej/zastępczej z kwalifikacjami dla 11-miesięcznej Dziewczynki przebywającej w placówce opiekuńczo-wychowawczej na terenie Dolnego Śląska.

Dziewczynka pochodzi z romskiej rodziny, jest wcześniakiem urodzonym w 35 tygodniu ciąży. Z uwagi na to, iż biologiczna mama w trakcie ciąży nadużywała substancji psychoaktywnych oraz spożywała alkohol zostały odebrane jej prawa rodzicielskie. Pomimo, iż po porodzie stwierdzono obecność narkotyków (metamfetamina, amfetamina) w moczu dziecka oraz poziom etanolu we krwi, Dziewczynka po urodzeniu uzyskała 10 punktów w skali Apgar.

Malutka charakteryzuje się miłym i pogodnym usposobieniem. Dziecko ma wyregulowane posiłki oraz sen, zgłasza potrzeby przy pomocy płaczu. Uwielbia deserki w postaci musów owocowych, nigdy nie trzeba ją do tego zachęcać 🙂 Jest bardzo komunikatywna. Reaguje na znajome twarze, uśmiechem odpowiada na uśmiech.

Dziewczynka gaworzy, odkrywa świat raczkując, z pomocą opiekuna stawia swoje pierwsze kroczki. Uśmiechem oraz czarnymi oczkami zachęca opiekuna aby kolejny raz ją wziął na ręce. Bardzo chętnie bawi się zabawkami edukacyjnymi oraz pluszowymi misiami. Z niecierpliwością oczekuje jednak bliskości mamy oraz taty, którzy obdarzą ją bezwarunkową miłością.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Julii i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

4 thoughts on “Potrzebna rodzina adopcyjna lub zastępcza dla niespełna rocznej Dziewczynki

  1. To bardzo smutne co spotkało to maleństwo.Jestesmy w trakcie adopcji małej Amelki 20 miesięcy.Julcia też znalazłaby w nas dom i rodzine

  2. Witam jesteśmy rodziną która jest w trakcie adopcji 2 letniej Amelki.Julcia też znajdzie u nas miłość i bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.