Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Będziesz teraz mamą to najważniejsza rola w Twoim życiu.

najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki
Najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Ten mały człowiek i jego potrzeby przesłonią wszystkie inne sprawy, staną się centrum Twojego świata.  Doświadczysz miłości największej i bezwarunkowej, jaką tylko może obdarzyć dziecko.  Gdy będziesz bardzo zmęczona każdy Twój trud, wynagrodzi Ci jeden jego uśmiech, objęcie rączek i słowa wyszeptane do ucha „kocham Cię mamo”.

Przekonasz się, jak wielką siłę nabierze Twój pocałunek  – w jednej chwili nie tylko wyleczy rany, ale też i ukoi ból. Poczujesz czym jest odpowiedzialność i podejmowanie najtrudniejszych decyzji, przesądzających o czyimś dalszym życiu.

Twoje dni zdominuje, pranie, prasowanie i gotowanie. Nigdy też nie będzie już tak czysto i tak cicho.

Zaczniesz odwiedzać miejsca, które do tej pory omijałaś. Place zabaw, wesołe miasteczka, parki rozrywki  i imprezy dla dzieci staną się Twoim celem wypadowym na najbliższe lata.  Bądź szczęśliwa doceniając to co masz i ciesząc się z każdej chwili.  Gdy pojawią się trudności podchodź do nich jak do zadania, które trzeba rozwiązać. Wiedz, że ludzie, którzy nie mają prawdziwych problemów tracą umiejętność radowania  się z codzienności.

Nie musisz urodzić, żeby zostać mamą. 9 miesięcy ciąży, nie czyni kobiety mamą. To kwestia decyzji i wyboru serca, codziennego rezygnowania z siebie dla dobra małego człowieka.

Nie bój się, że możesz nie pokochać, miłość to stan tak naturalny, jak oddychanie.  Przyjmij to dziecko bezwarunkowo, tak jak ono Ciebie przyjmuje i ciesz się tym, że po prostu jest.

Nigdy nie zapominaj, że ten mały człowiek jest Ci dany tylko na jakiś czasu, że nie wychowujesz go dla siebie, ale dla świata. Przyjdzie chwila, że on odejdzie, by spełniać swoje marzenia. Naucz go korzystania z wolności i kochania.  Nie podcinaj skrzydeł, ale pokaż jak je wykorzystać.

Odwagi! Będziesz najwspanialszą mamą, bo trafiło Ci się najlepsze dziecko… Twoje dziecko.

najpiekniejsze życzenia na Dzień Matki
Życzenia dla Mamy

Przyjmij te najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.