Potrzebna rodzina adopcyjna dla Dziewczynki

Potrzebna rodzina adopcyjna dla Dziewczynki

Aktualizacja z 6.01.2024 r. – Dziewczynka znalazła już rodziców 🙂

Kochani szukamy rodziny adopcyjnej dla 9,5 – letniej Dziewczynki🧡 z województwa śląskiego. Dziecko od ponad roku jest w zawodowej rodzinie zastępczej. Początkowo Dziewczynka miała problemy z nauką. Dopiero diagnoza pogłębiającego się niedosłuchu sprawiła, że udało się je wyeliminować. Pomógł w tym nowy aparat słuchowy i specjalny System FM wspomagający słyszenie. Pomaga on zrozumieć w hałasie głos osoby mówiącej – nauczyciela.   

Obecnie Dziewczynka czyta najlepiej z całej klasy i bardzo dobrze się uczy. Ma też doskonałą pamięć. Jest bardzo kreatywna. Uwielbia czytać książki📙 oraz układać puzzle i klocki, a także malować🎨. Chętnie uczestniczy w różnych konkursach plastycznych. Nie wiadomo jak będzie dalej z jej słuchem, stąd od jakiegoś czasu ma dodatkowe lekcje z języka migowego. Jest dzieckiem pogodnym i otwartym na drugiego człowieka.

Dziewczynka ma ogromną potrzebę posiadania mamy i taty. Od niedawna do cioci z RZZ zaczęła mówić „mamo”. Jej obecni opiekunowie mają nadzieję, że znajdzie rodziców adopcyjnych, którzy otoczą ją miłością, zapewniając stabilizację i poczucie bezpieczeństwa.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynce i porozmawiać z opiekunem prawnym zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

One thought on “Potrzebna rodzina adopcyjna dla Dziewczynki

  1. Witam razem z mężem jesteśmy po przeszkoleniu jako rodzina adopcyjna szkolenie zakończyliśmy wrzesień 2022 .na waszej stronie piszę że dzieci jest tak dużo.czy pomagajcie ośrodkom w znalezieniu dzieci dla rodzin oczekujących.woj małopolskie TARNÓW.POZDRAWIAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.