Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Chłopca

Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Chłopca

[Aktualizacja z 4 stycznia 2024 r. – Dziecko znalazło rodzinę adopcyjną]

Kochani, potrzebna jest rodzina adopcyjna na małego Chłopczyka. Dziecko ma 2,5 roku. Ma uregulowaną sytuację prawną, został zakwalifikowany przez OA do adopcji. Chłopczyk trafił do bazy krajowej dzieci czekających na nowych rodziców adopcyjnych.

Jest pogodnym, otwartym na innych i pomocnym Chłopcem, lubiącym zabawy i ciekawym świata. W wieku 6 miesięcy Maluszek przeszedł zapalenie opon mózgowych, co doprowadziło do utraty słuchu. Mama biologiczna dziecka tego nie zauważyła. Dopiero gdy Chłopczyk trafił do rodziny zastępczej, mając blisko 1,5 roku, rozpoczęła się walka o jego jak najlepsze funkcjonowanie.

W zeszłym roku Chłopczyk miał wszczepiony implant słuchowy na prawe uszko. W najbliższym czasie podobny zabieg zostanie wykonany na drugie uszko. Maluszek jest dzieckiem zdrowym, rozwija się dobrze. Szybko nawiązuje kontakty z innymi dziećmi, jak i dorosłymi. Na co dzień uczęszcza do żłobka, gdzie pracuje z logopedą, psychologiem i ma ćwiczenia korekcyjne. Chłopczyk potrzebuje pracy także w domu do pełnego korzystania z implantów.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziecku i porozmawiać z opiekunem prawnym zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

3 thoughts on “Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Chłopca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.