Potrzebna rodzina dla 3 Rodzeństwa

Potrzebna rodzina dla 3 Rodzeństwa

[Aktualizacja z 10.07. 2023 r.] Jest już rodzina adopcyjna dla Rodzeństwa 🙂

Szukamy rodziny adopcyjnej/zastępczej po szkoleniu z kwalifikacjami dla rodzeństwa: 9-letniej Dziewczynki, 7-letniej młodszej Siostry oraz ich 4-letniego Brata przebywających w placówce opiekuńczo-wychowawczej na terenie Dolnego Śląska. Wszystkie dzieci są zdrowe i w pełni sprawne fizycznie.

Starsza Dziewczynka

Najstarsza Dziewczynka lubi wiosenne przejażdżki na rolkach, jazdę na rowerze🚲, latem kąpiele w basenie🌊, zabawy na trampolinie. Chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych, sportowych z doskonalenia gry w piłkę nożną – podczas gier zespołowych potrafi motywować zespół oraz współpracować. Chętnie opowiada opiekunom o osobach i zdarzeniach np. jak spędziła dzień, co się wydarzyło w szkole, z kim bawiła się na placu zabaw. Uczestniczy w rozmowach na określony temat, wykorzystując posiadaną wiedzę o świecie. Mówi o swoich planach, marzeniach.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

Dziewczynka doskonali umiejętności w zakresie nauki czytania i pisania. Ma bardzo dobrą pamięć długotrwałą – bierze udział w przedstawieniach, z łatwością zapamiętuje i recytuje z pamięci wierszyki. Uwielbia śpiewać, sprawia jej to wielką przyjemność, chętnie wykonuje również prace plastyczne z modeliny, farb. Dziewczynka bardzo dobrze funkcjonuje w grupie rówieśniczej😊, potrafi nawiązać i podtrzymywać relacje koleżeńskie, jest komunikatywna, otwarta i opiekuńcza wobec nowo poznanej osoby. Dziewczynka bardzo potrzebuje miłości💕 okazywanej od rodziców, chciałaby mieć swój własny ukochany dom.

Młodsza Dziewczynka

Młodsza dziewczynka jest bardzo wrażliwa, uwielbia przytulać się do opiekunów. Jest bardzo aktywnym dzieckiem, potrafi jeździć na rowerze, na rolkach, hulajnodze🛴. Wraz z siostrą uczęszcza na zajęcia taneczne. Dziewczynka uczy się pisać, widoczne są w tym zakresie znaczące postępy, cierpliwie doskonali również umiejętność czytania.

Dziecko przejawia duże zdolności w zakresie matematyki: rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek cyfrowych, zagadek matematycznych sprawia jej ogromną przyjemność. Jest z siebie bardzo zadowolona😊, kiedy uda jej się ładnie przepisać cyferki✍, literki, zawsze pokazuje wychowawcom z dumą co udało jej się już osiągnąć. Dziewczynka bardzo lubi gry zespołowe, zręcznościowe oraz sportowe. W bezpośrednim indywidualnym kontakcie jest śmiała, otwarta. Dziewczynka bardzo lubi nawlekanie koralików aby stworzyć bransoletki, malowanie farbami, lepienie z plasteliny oraz wycinanie kształtów. W przyszłości chciałaby zostać „kierownikiem” 😉 . Dziewczynka chciałaby, aby tata nosił ją na baranach, a mama sadziła z nią kwiatki w ogrodzie🌼.

Najmłodszy Chłopiec

Chłopiec charakteryzuje się pogodnym usposobieniem. Chętnie bierze udział w zabawach naśladowczych i rytmicznych. Bardzo lubi słuchać muzyki🎶 oraz bajek opowiadanych przez opiekunów. Uwielbia majsterkować, układać z klocków budowle, fortece, a w szczególności tworzyć z klocków Lego domy dla dinozaurów. Bardzo chętnie wykonuje prace plastyczne, w szczególności malowanie farbami. Bardzo dużą radość sprawiają mu zabawy w teatr oraz śpiewanie piosenek z dziecięcych repertuarów. Chłopiec zabiega o kontakt z opiekunem, bardzo lubi się przytulać i z niecierpliwością oczekuje na wspierającą, kochającą rodzinę. Chłopczyk pragnie budować z tatą swoje fortece dla dinozaurów🐱‍🐉.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Rodzeństwie i porozmawiać z opiekunem prawnym dzieci zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.