Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Julii

Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Julii

Kochani potrzebna jest rodzina adopcyjna dla 6,5-letniej Dziewczynki z województwa mazowieckiego. Julia jest dzieckiem wesołym, energicznym, uwielbiającym różne aktywności fizyczne. Szczególnie lubi rower, spacery, hulajnogę, wspinaczki na placu zabaw oraz taniec.

Dziewczynka uwielbia też domowe zwierzęta: psy i koty. Jest doskonałą podróżniczką. Bardzo dobrze znosi wielogodzinne wyprawy samochodem. Uwielbia zwiedzać różne miejsca. Przyjemność sprawia jej też układanie puzzli, śpiewanie i granie w różne gry planszowe.

*

Julcia lub dzieci. W kontaktach z nimi jest bardzo troskliwa i empatyczna. Dziewczynka chętnie pomaga innym. Jest też dzieckiem wytrwałym i otwartym. Julcia pozostaje pod opieką okulisty, przeszła operację zeza. Z powodu zachowań MB jest obciążona FAS. Jej stan zdrowia jest dobry. Nie wymaga stałych konsultacji z lekarzami specjalistami. 

Uczęszcza do przedszkola specjalistycznego w którym ma takie zajęcia jak: TUS-y, dogoterapia, arteterapia, Weronika Sherborne, gimnastyka, logorytmika, logopedia. Dziewczynka posiada orzeczenie o niepełnosprawności i orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z 2019 r. 

Julka jest dzieckiem samodzielnym w ubieraniu się, jedzeniu i innych czynnościach. Bardzo chętnie pomaga opiekunom w pracach domowych (przebywa w zawodowej rodzinie zastępczej). Wymaga poświęcenia uwagi i czasu choć także potrafi się bawić sama. Najlepiej odnajdzie się w rodzinie, która prowadzi aktywny tryb życia.

*

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Julii i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB Adopcja.

Kochani potrzebujemy wsparcia by dalej tu działać, czynienie dobra zabiera mnóstwo czasu. Możecie pomóc stając się naszym Patronem na Patronite lub kupując jedną z naszych książek o adopcji Narodziny Miłości. Jest tam też Przewodnik po procedurach adopcyjnych, który krok po kroku wszystko tłumaczy i pokazuje od czego zacząć starania o adopcję dziecka.

2 thoughts on “Potrzebna jest rodzina adopcyjna dla Julii

  1. Dzień dobry Jaka jest szansa aby zaadoptować dziewczynkę, jeżeli miejsce zamieszkania potencjalnych rodziców adopcyjnych jest za granicą (Norwegia) a ojciec jest obcokrajowcem. Jakie są procedury i wymagania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.